[hurrytimer id="8295"]

Efekty po kursie:

Bardzo Ci dziękuję za zapis na mój webinar!

A teraz propozycja, która trwa tylko 30 minut. Możesz przeczytać dalej albo zrezygnować. Mam jednak dla Ciebie ofertę, która nie jest dostępna w moim sklepie, dlatego po opuszczeniu strony nie będziesz mieć do niej dostępu.

Zasady promocji są następujące. Możesz otrzymać nagranie z tego webinaru, jeśli Cię nie będzie w cenie 19,90 zł. Otrzymasz je od razu po zakończonym webinarze. To szkolenie naprawdę pomoże Ci zrozumieć, jak budować strategię dochodowego newslettera i co zrobić, by klienci Ci zaufali.

Albo możesz otrzymać nagranie webinaru + 5 dodatkowych szkoleń i webinarów, do których dostęp masz od razu w cenie 99 zł

1. Sekrety algorytmów Instagrama, których znajomość pomoże Ci ogarnąć komunikację na Instagramie i poznać rzeczywiste potrzeby Twoich klientów.

2. Jakich błędów nie popełniać w sprzedaży kursu online i e-booka – dostajesz cały opis błędów, jakich nie należy popełniać w kampaniach sprzedażowych. Gwarantuję, że zaoszczędzisz dzięki temu, sporo pieniędzy i stresu.

3. 8 trendów w tworzeniu treści, o których Twoja marka powinna pamiętać. Szkolenie, które pokazuje na co trzeba zwrócić uwagę przy tworzeniu komunikacji w social mediach, co dzisiaj działa na klienta.

4. Jak wykorzystać storytelling do sprzedaży w social mediach. Webinar, który obejrzało już ponad 6 tysięcy osób, dotyczy tego, jak ustawiać historie sprzedażowe i pisać emocjonalne treści.

5. 8 kroków do skutecznej strategii komunikacji na Instagramie. Otrzymujesz szkielet strategii komunikacji, dzięki któremu bardziej rozwiniesz swoje konto na Instagramie.

Wierz mi takiej promki w moim sklepie nie znajdziesz, a wiedza, jaka płynie z tych szkoleń przyda Ci się na pewno do budowania i komunikowania marki w social mediach. Otrzymasz 6 szkoleń (Ponad 5 godzin nagrań) za jedyne 99 zł