Hej Przemek! Muszę Ci napisać... Zmieniłam ten przeklęty kierunek po 1. roku. Bałam się jak cholera ale po Twoim webinarze w końcu się odważyłam.
Teraz jestem na psychologii i pierwszy raz od roku wstaję rano z chęcią, a nie z bólem brzucha. Dzięki, że
pokazałeś mi, że to nie koniec świata! ❤️
Stary, żałuję że nie trafiłem na Ciebie 3 lata temu. Męczyłem się na budownictwie tylko dla papierka, bo "szkoda
roku". No i teraz mam 3 lata w plecy i i tak rzucam... 🤦♂️ Jak ktoś się zastanawia czy warto zmienić, to niech
nie czeka.
Szczerze? Myślałem, że jestem jedynym dzbanem, który nie ogarnął studiów za pierwszym razem. Jak pokazałeś te
statystyki, że 75 tys. ludzi rocznie to rzuca, to mi ulżyło.
Nie jestem sam. Dzięki za ten webinar, totalnie zmienił mi perspektywę. 💪